parbraukšana

Cita dzīvesvieta — cits ginekologs

Mainot dzīvesvietu no vienas pilsētas uz citu, jau tā ir daudz pārmaiņu un darbu, lai pielāgotos jaunajai videi, tāpēc ir pavisam normāli, ka jautājums par ārstiem paliek otrajā plānā. Tā bija arī man, kad pārvācos no attālas mazpilsētas uz Rīgu. Biju tikko precējusies, dabūju jaunu darbu Rīgā, arī vīrs iekārtojās darbā galvaspilsētā. Sadzīves jautājumu bija tik daudz, ka pavisam neienāca prātā padomāt par ārstiem. Jauni cilvēki jau diezgan reti apmeklē ārstus. Ģimenes ārsts man vairāk bija tikai formalitāte, jo bija laba veselība.

Tā kā bijām nesen precējušies, tad skaidrs, ka jautājums par ģimenes pieaugumu bija aktuāls, bet bez skaidriem lēmumiem un termiņiem. Speciāli necentāmies, bet bijām atvērti, ka mazulis var pie mums ierasties, kad viņam labpatiksies.

Tā nu jau pusgadu laimīgi dzīvojām Rīgā, kad sapratu, ka pastāv iespēja — esmu stāvoklī. Uztaisīju grūtniecības testu — otrā svītriņa tāda bāla. Nepārliecinoši. Tomēr iespēja pastāv, ka esmu stāvoklī. Visprecīzāk situāciju noskaidros ginekologs. Tikai tajā brīdī attapos, ka mans ginekologs joprojām ir vecajā dzīvesvietā, tā arī jaunu ārstu nebiju sameklējusi. Man noteikti nebija ērti braukāt divsimt kilometrus pie sava ginekologa. Tā kā man bija steidzami vajadzīgs labs ginekologs Rīgā. Atlika tikai plašajā piedāvājumā to sameklēt, jo ginekoloģijas pakalpojumus Rīgā sniedz ļoti daudzās vietās.

Protams, ka izmantoju visu zinošo internetu, lai atrastu informāciju, kurš ginekologs Rīgā pieņem man ērtā apkaimē, kurš ginekologs Rīgā ir pacienšu iecienīts un labi novērtēts. Gribēju atrast labu ārstu, ko arī turpmāk saukt par savu. Pēc dažu dienu meklējumiem bija divas klīnikas, kurās radās vēlme pieteikties uz konsultāciju. Liktenis izlēma manā vietā. Tajā brīdī sazvanīt izdevās tikai vienu no tām. Tā bija Vasaraudzes privātklīnika. Aizgāju uz konsultāciju, kur arī apstiprināja manu grūtniecību. Kopš tās dienas esmu klīnikas uzticamā paciente. Zinoša un laipna daktere uzraudzīja manu grūtniecību un arī parūpējās par mani pēcdzemdību periodā, kā arī turpina rūpēties par manu sievišķo veselību joprojām.

Related Posts