kopīgs-ģimenes-vakars

Kā pavadīt laiku kopā visai ģimenei

Laiks kļūst arvien vērtīgāks. Tas ir resurss, ko dažreiz nevar iegūt pat par vislielāko pasaules naudu. Laika mums katram ir tieši tik, cik ir. Galvenais jautājums — ko mēs ar savu laiku darām?

Prioritātei laika sadalē vajadzētu būt ģimenei, jo tie ir paši tuvākie cilvēki. Bet realitātē bieži vien šie cilvēki paliek kaut kur aizmugurē aiz citiem darbiem, pienākumiem un pat īsti nesvarīgiem cilvēkiem. Bet tad, ka saprotam, ka laika vairs nav daudz, nāk apziņa, ka esam tik maz bijuši pa īstam kopā ar tiem svarīgākajiem cilvēkiem.

Tāpēc par kvalitatīvu laika pavadīšanu ar ģimeni jādomā jau šodien, katru dienu un katru mirkli. Piedāvājam dažas idejas, kā jēgpilni un aizraujoši visiem kopā pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā.

 

  • Iedibiniet kopīgu maltīšu tradīcijas

 

Sāciet un nostipriniet tradīciju, ka ģimenei ir kopīgas, nesteidzīgas maltītes. Tās var būt darba dienu vakariņas vai brīvdienu rītu brokastis. Laiks, kad visi zina, kur un ar ko viņiem jābūt, tāpēc to ņem vērā, plānojot citas lietas. Tas būs mirklis, kad visi sēdēsiet pie viena galda, būs sarunas par to, kā klājas, varēs izbaudīt īpašus ēdienus, par kuriem ir vērts iepriekš jau padomāt. Šāda tradīcija noteikti stiprinās ģimenes saites.

 

  • Spēlējiet galda spēles

 

Bērni būs sajūsmā, ja jums būs kopīgs hobijs — galda spēles. Izslēdziet TV un atklājiet aizraujošo spēļu pasauli! Galda spēļu ir tiešām daudz, var atrast to, kas pašiem patīk. Bērniem interesē puzles. Atbilstoši vecumam var izvēlēties kādus interesantus zīmējumus un kauliņu daudzumu. Varbūt pat izveidot ikmēneša puzles projektu, kad vairāku nedēļu laikā mēģināt visi kopā salikt vienu lielāku puzli. Puzles ļauj attīstīt prātu, tā ir laba relaksācija.

 

  • Dodieties pārgājienos un ekskursijās

 

kempings-ģimeneiAktīva kopā būšana vienmēr ir laba ideja. Tas sniegs jums jaunus piedzīvojumus, kopā būšanu un uzlabos ģimenes locekļu fizisko pašsajūtu un veselību. Lai aktīvs dzīvesveids kļūst par jūsu kopīgo nodarbi.

 

  • Rīkojiet ģimenes filmu vakarus

 

Tāpat var iedibināt tradīciju par filmu vakaru, kad kopā izvēlas filmu, sagatavo uzkodas un jautrā kompānijā to arī noskatās. Šo notikumu var apaudzēt ar citām nodarbēm, ko var pielāgot bērnu vecumam. Piemēram, sagatavot interesantus faktus par filmu, tās uzņemšanu, varoņiem utt. Tas ļaus paplašināt savu redzesloku.

Related Posts