Tā vietā, lai skatītos TV, veido jaunus paradumus.

Lūk, dažas idejas!

Vai jūs varat iedomāties savu māju un ikdienu bez TV? Vai katrs vakars un brīvdiena jūsu ģimenei paiet uz dīvāna ar TV pulti rokās? Tad ir īstais brīdis, lai mainītu savus paradumus. Kā būtu ar apņemšanos televizora skatīšanos aizstāt ar kaut ko lietderīgāku?

Protams, ka neliekam jums uzreiz vērt vaļā logu un mest ārā televizoru, jo dažreiz jau tas tiešām noder, bet pārsvarā tomēr ikdienā skatāmies tukšu, notrulinošu saturu, kas tikai tērē laiku, bet nesniedz nekādu pievienoto vērtību.

Lai uzvedinātu jūs uz īstajām domām un nostiprinātu šo apņemšanos, piedāvājam dažas idejas, ar kādām nodarbēm tad var aizvietot televizoru.

 

  • Lasīšana ir lieliska nodarbe, kas pieejama ikvienam

 

Interneta un televīzijas laikmetā, kāds šis noteikti ir, lasīšana ir kļuvusi par greznību, par šauras cilvēku grupas izklaidi. Bet nemaz tik tālā pagātnē nav tas laiks, kad milzīgi grāmatu plaukti bija katrā mājā, kad katra iznākusī gramata tika nopirkta un izlasīta. Jā, sacīsiet, ka grāmatām ir kosmiskas cenas. Tā tas tiešām ir, bet bibliotēkas taču ir pieejamas bez maksas. Tur ir tik daudz lielisku grāmatu, kas var kļūt par ikvakara un brīvdienu sabiedrotajiem.

Ja pavisam nesaista grāmatas, tad ir taču arī labi un saturīgi žurnāli, ko var lasīt. Tajos var lasīt par spilgtām personībām, nozaru un viedokļu līderu domas, kas vienmēr liek aizdomāties. Žurnāli jau nav tikai dzeltenā presē. Ir daudz sakarīgu un vērtīgu preses izdevumu, ko var palasīt tā vietā, lai skatītos kārtējo banālo amerikāņu komēdijseriālu. Var abonēt žurnālu, var nopirkt žurnālu, žurnālus var lasīt internetā. Kas kuram ir ērtāk. Žurnālu abonēšana piemērota tiem, kuri negrib katru reizi domāt par iegādi, bet saņemt iecienīto lasāmvielu savas mājas pastkastītē.

 

  • Galda spēles ar ģimeni vai draugiem

 

Ir laiks atjaunot galda spēļu pelnīto slavu. Tā ir viena no jaukākajām nodarbēm, ko darīt jebkurā laikā un vietā. Pats galvenais ir laba kompānija, ko iesaistīt spēlēs. Protams, ka visi zinām tādu spēļu klasiku kā Monopols, dažādas kāršu spēles, dambrete, šahs, Cirks utt. Bet tagad ir tik daudz jaunu un aizraujošu spēļu, ka jums vajadzēs daudz laika, lai tās visas izmēģinātu. Un šādu spēļu iegāde noteikti ir laba investīcija, jo mājās vienmēr būs kaut kas interesants darāms.

Lūk, dažas jaunas un interesantas spēles:

  • Ice Cool
  • ABRA
  • ALIAS
  • LATVIJA – 2018
  • BURTOŠANAS ČEMPIONĀTS

 

  • Pastaigām ir piemērots jebkurš gadalaiks

 

Piecelties no dīvāna un izslēgt TV ir labākais, ko brīvdienās izdarīt. Tā vietā ir jādodas ārā. Nav svarīgi, kāds ir gadalaiks. Jāizvēlas piemērots apģērbs un jādodas ārā. Nav obligāti jāskrien, jābrauc ar riteni. Var vienkārši doties garākā un intensīvākā pastaigā, izplānot kādu pārgājienu ar interesantiem apskates punktiem un maltīti svaigā gaisā. Tas it kā ir tik vienkārši, bet viss vienkāršais ir ģeniāls. Šādas aktivitātes novērtēs bērni, kuriem patīk būt kustībā un arī pavadīt laiku kopā ar vecākiem.

 

  • Fiziskās aktivitātes uzlabos veselību un vairos enerģiju

 

Jebkāda veida fiziskās aktivitātes būs labāka izvēle par gulšņāšanu pie televizora. Jaunā gadā var izvēlēties sev kādu aktīvu nodarbi — skriešanu, pilates, jogu, spēka treniņus, riteņbraukšanu, nūjošanu utt. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, katrs var atrast kaut ko savai gaumei un fiziskajai sagatavotībai.

Related Posts