davana

Ko SEV uzdāvināt Ziemassvētkos?

Mēs esam tā ģimene, kurā jau vairākus gadus pieaugušajiem Ziemassvētku dāvanas nedāvina. Pa vienai vai divām saņem tikai bērni. Bet tas nenozīmē, ka svētku laikā jāpaliek bešā. Vismaz es sev dāvanu sagādāju pati. Katru gadu sev uz Ziemassvētkiem uzdāvinu vienu lietu, ko esmu kārojusi. Varbūt tai nav līdz šim sanācis naudas, varbūt pirkums atlikts kādu citu iemeslu dēļ.

Jau dažus mēnešus iepriekš izdomāju, kādu dāvanu sev šajā gadā pasniegšu. Un tad līdz Ziemassvēktiem sakrāju naudu, lai laikus sarūpētu sev šo dāvanu. Jo es esmu to pelnījusi! Pati sev pasniedzu dāvanu, kas man tiešām patīk un ko ļoti vēlos.

Nav vērts tirdīt Ziemassvētku vecīti vai dot vīram mājienus, jo tas ne vienmēr sniegs gaidīto rezultātu. Labāk paļauties uz sevi un dāvanu sagādāt pašai.

Kāds ir manu dāvanu saraksts? Padalīšos ar dažām idejām, ko sieviete pati sev var uzdāvināt svētkos un arī jebkurā citā gada dienā, jo dāvanām taču ne vienmēr jāgaida svētki. Dāvana jebkuru dienu var padarīt par svētkiem.

  • Abonements sporta centra vai baseina apmeklējumam

Mana pieredze ir pierādījusi, ka vislabāk mani sportot motivē tieši abonements uz sporta nodarbībām vai zāles apmeklējumam. Tad jau esmu samaksājusi naudu, ko arī nevēlos zaudēt. Tāpat sporta centrā ir arī kompānija, kas motivē. Sportot vienatnē vismaz man ir grūtāk. Tāpēc man patīk grupu nodarbības. Pagājušajā gadā sev Ziemassvētkos uzdāvināju gada abonementu sporta centrā, lai būtu garantija, ka es tiešām iešu un strādāšu ar sevi, nemeklēšu attaisnojumus tam, kāpēc neiet. Abonementam vēl klāt var nopirkt jaunu un skaistu sporta tērpu, kas būs papildu motivācija ar prieku doties uz nodarbībām.

  • Skaists plānotājs nākamajam gadam

Šogad savu Ziemassvētku dāvanu sev jau pasniedzu. Nopirku elegantu un skaistu plānotāju nākamajam gadam. Man patīk plānot, man patīk veidot dienas, nedēļas un mēneša plānus. Un man arī patīk to darīt skaistā plānotājā. Kādu laiku lietoju digitālo plānotāju telefonā, bet tagad esmu atgriezusies pie papīra un skaistiem vākiem. Mana izvēle šim gadam ir unikālais un īpašais plānotājs no Mākoņogas — http://www.makonoga.lv/. Zinu, ka tas būs mans nākamā gada uzticamais sabiedrotais.

  • Juvelierizstrādājumi

Man ļoti patīk rotaslietas. Kā jau ikvienai sievietei. Tāpēc juvelierizstrādājumi arī ir iecienīta dāvana pašai sev. Ik pa laikam nopērku jaunus auskarus, kaklarotu vai gredzenu. Tagad man to visu iegādāties ir vēl ērtāk, jo iecienītajam salonam ir arī juvelierizstrādājumu e-veikals. Varu iepirkties attālināti.

  • Nedēļas nogale ar sevi SPA centrā

Gada nogale ir viens liels skrējiens. It īpaši, ja esi strādājoša sieviete, kurai ir pirmsskolas un skolas vecuma bērni. Tad decembris var no svētkiem pārvērties par īstu haosu. Tāpēc es labprāt sevi šajā laikā apbalvoju ar kaut ko, kas domāts tikai man — vienatni un relaksējošu atpūtu. Un to es daru kādā SPA centrā. Tas man ļauj atgūt spēkus, lai varētu parūpēties par saviem mīļajiem.

Related Posts