individualitāte

Kā izcelt savu individualitāti ar apģērba un aksesuāru palīdzību

Katrs mēs esam personība. Katrs vēlamies būt īpašs. Tādi jūtamies iekšēji un vēlamies būt arī ārēji. Vizuālais tēls ir daļa no cilvēka būtības un personības, no viņa dzīves uztveres un pārliecības. Tomēr nevarētu teikt, ka ir viegli atrast sev piemērotu un komfortablu ārējo tēlu, stilu, kādā ieturēt savu garderobi.

Apģērbs un aksesuāri ir viens no mūsu izteiksmes veidiem, ko nevajadzētu novērtēt pārāk zemu. Galu galā vispirms taču cilvēks tiek vērtēts pēc vizuālā tēla, tikai pēc tam nāk tā informācija, ko sniedz komunikācija.

Lai gan ir teiciens, ka nevajag vīru skatīt pēc cepures, tomēr mēs to darām. Mēs cilvēkus vērtējam pēc izskata, izdarām kādus pieņēmumus un secinājumus. Protams, ka ne vienmēr tie atbilst patiesībai, bet paradums vizuālo iespaidu uztvert kā ļoti būtisku mūsdienu pasaulē ir ļoti spēcīgs. Tas ir saistīts ar veiksmi, karjeru, attiecībām un vispār panākumiem dzīvē. Vai tas ir pareizi, tas ir cits jautājums. Bet tie ir procesi, kas sabiedrībā jau ir nostiprinājušies.

 

  • Izvēlies apģērbu, kas papildina un izceļ personību

 

Domājot par to, kādā veidā savu personību savienot ar piemērotu ārējo tēlu, vajadzētu atcerēties, ka tomēr apģērbs nav svarīgākais, tas neaizstāj personības šarmu un nemaina raksturu, bet gan to tikai izceļ un papildina. Tāpēc skaistas drēbes nekad neaizstās to, kā trūkst iekšpusē. Tas nozīmē, ka gan iekšpuses, gan ārpuses kopšanai vajadzētu veltīt vienādi daudz pūļu, vai pat vairāk tomēr koncentrēties uz to, kas ir iekšā — domas, darbi, rīcība, izglītība utt. Un bieži vien to vislabāk var izdarīt, ja ārējam tēlam izvēlas pieklusinātas krāsas un lakonisku dizainu.

 

  • Svarīgāk ir tas, kas piestāv, nevis tas, kas modē

 

Daudzi domā, ka labs ārējais tēls ir tikai tāds, kas seko modes aktualitātēm par spīti visam. Tomēr stilisti vienmēr ir uz uzsvēruši, ka galvenais ir vadīties pēc tā, kas konkrētajam cilvēkam piestāv un atbilst viņa auguma tipam. Tāpēc sākumā vajadzētu saprast, kādas ir auguma īpatnības, kas arī nosaka, kāda piegriezuma tērpi labāk izskatās. Tāpat savu lomu spēlē arī matu un acu krāsa, kas ar kādām krāsām saskan labāk.

Ja ir iespēja to īstenot, tad liels ieguvums var būt profesionāla stilista konsultācija, kas uz visiem laikiem atrisinās mūžseno problēmu — ko labāk pirkt, uz kādiem apģērbiem skatīties, kas īsti piestāv un atbilst vecumam. Stilists sniegs vienkāršus, bet ļoti noderīgus padomus, kas palīdzēs vienmēr izskatīties labi un savu skapi papildināt tikai ar vērtīgiem eksemplāriem.

 

  • Aksesuāru izvēlē — kvalitāte un individualitāte

 

Lai radītu pabeigta un individuāla tēlu kopskatu, jāatceras arī par piemērotiem aksesuāriem. Šajā ziņā tiešām ir daudz iespēju izpausties, jo skaistas lietas var atrast gan tradicionālajos veikalos, gan pie vietējiem dizaina rotu un aksesuāru darinātājiem. Katrs pat var pasūtīt kaut ko individuālu un unikālu, kas ir vienā eksemplārā.

Bet arī tradicionālajā juvelierizstrādājumu klāstā parasti ir daudz variāciju, kas ļauj izcelt savu individualitāti. Viens no variantiem var būt sudraba vai zelta kuloni, kas izgatavoti kā burti, zodiaka zīmes vai kāds simbols. Šādi sudraba vai zelta kuloni var tikt izvēlēti atbilstoši savam horoskopam vai vārda pirmajam burtam. Tādā veidā var izcelt savu personību ar pat tik vienkāršiem aksesuāriem kādi ir sudraba vai zelta kuloni.

Nevajadzētu arī aizmirst par aksesuāru kvalitāti. To vienmēr pamana. Tāpēc labāk viena un ādas soma, nevis piecas sliktas kvalitātes somas. Tas pats attiecas gan uz apaviem, gan rotaslietām, gan virsdrēbēm.

Sava ārējā tēla izkopšana nav viegls darbs, bet tas vienmēr atmaksājas ar uzviju.

Related Posts