Ko dāvināt mīļotajai sievietei?

Sievietēm patīk saņemt dāvanas. Jo viņas mīl ne tikai ar ausīm, bet arī ar acīm. Un tas katram vīrietim ir jāņem vērā, ja grib saglabāt laimīgas attiecības ar savu mīļoto sievieti. Viņa ir jāapdāvina ne tikai romantiskajā iepazīšanās un cerēšanās laikā, bet arī pēc tam, kad jau kļuvusi par sievu, kad kopā pavadīti daudzi gadi gan priekos, gan bēdās.

Tomēr vīriešiem nepietiks vien ar labo gribu un vēlmi sagādāt mīļotajai dāvanu, vajadzīgi arī praktiskāki padomi par to, ko tieši dāvināt, jo šajā jautājumā daudziem ir problēmas ar izdomu.

Juvelierizstrādājumi — ar klasiku nevar kļūdīties

rotas

Ja negrib riskēt un izvēlēties kaut ko ekstravagantu, tad ir kāda lieta, ar ko nekad nekļūdīsies vīrietis, kurš vēlas iepriecināt mīļoti sievieti. Un tie ir juvelierizstrādājumi. Sievietes mīl rotaslietas. Viņas vēlas pucēties gan sevis, gan sava vīrieša dēļ. Tomēr labas rotaslietas nemaksā maz. Un tas nav tas, ja pati ej pirkt sev gredzenu vai kaklarotu. Pavisam cita lieta ir rotas saņemt no tā vīrieša rokām, kurš mīl, ciena un novērtē.

Ja nav pārliecības par dāmas gaumi attiecībā uz rotaslietām, tad var doties uz juveliersalonu kopā vai arī iegādāties dāvanu karti, kas ļautu sievietei paši izvēlēties to, ko sirds kāro.

Atpūta SPA centrā

Var tikai apbrīnot to, cik mūsdienās sievietes daudz paspēj izdarīt. Viņas savieno karjeru, sievas un mātes lomu, paspēj būt sabiedriski aktīvas un lieliski izskatīties. Nemaz neticās, ka arī viņām diennaktī ir tikai 24 stundas. Un sievietes vēlas, lai viņu pūles arī tiktu novērtētas, grib sajusties lutinātas. Un grib atpūsties. Tāpēc katra no viņām būs neviltotā sajūsmā, ja saņems dāvānā iespēju dažas dienas pavadīt kādā vietā, kur var atpūtināt un palutināt savu miesu un garu. Tagad SPA un skaistuma salonu piedāvājums ir ļoti plašs, var atrast variantus dažādās cenu kategorijās. Un aizsūtīt savu mīļoto ilgi gaidītajās relaksējošajās brīvdienās.

Bet tad, kad viņa atgriežas mājās — parūpēties, lai viņu negaida netīro trauku un veļas kaudze. To viņa tiešām novērtēs!

Ceļojums

Ir lieli ceļojumi, ir mazi ceļojumi. Ceļojumi var būt dažādi. Bet kaut nelielas pārmaiņas ārpus ierastās vides ir ļoti patīkamas. Tas ir svaiga gaisa malks ikdienas rutīnā. Ja finanses atļauj, tad noteikti katra sieviete būs sajūsmā par brīvdienām Parīzē, Romā, Londonā, Madridē vai jebkurā citā no skaistajām pilsētām. Bet ceļojumu gadījumā svarīgi vadīties pēc gaumes, jo ne visiem patīk un interesē viens un tas pats. Kopīgs ceļojums būs romantisks atsvaidzinājums attiecībām. Un šāda dāvana arī prasa laicīgu sagatavošanos. Toties dāvana no mīļotās puses arī tiks pienācīgi novērtēta.

Related Posts