Darbs no mājām – kā iekārtot savu kabinetu

Mūsdienu attīstītās tehnoloģijas ļauj mums ne tikai iepirkties neizejot no mājām, bet arī strādāt un pelnīt naudu! Ir tik daudz cilvēku, kas pilnvērtīgi strādā no mājām, savā komforta zonā, ar savu iecienīto kafijas krūzīti blakus. Un tas taču ir vienkārši lieliski, vai ne tā? Bet vai ir ērti strādāt sēžot mīļajā dīvānā, vai arī labāk iekārtot sev kabinetu, ja ir tāda iespēja?

pelnit-interneta

Cilvēkam ir svarīgs komforts

Ikvienam ir būtiski, lai strādāt būtu ērti. Tas neattiecas tikai uz darbu, kas veicams no mājām. Tas attiecas arī uz darbu, kur mums agri no rīta jāierodas ofisā vai kādā citā iestādē. Darbiniekiem ir svarīgi, lai būtu ērta darba vieta, lai būtu pieejams ūdens un kāda uzkoda. Paēdis un padzēris cilvēks taču ir laimīgs cilvēks, vai ne tā?

Komforta līmenis ofisos parasti tiek uzturēts nodrošinot darbiniekiem ērtas, ergonomiskas darba vietas, uzkodu un kafijas automātus, bezmaksas ūdeni un brīvi pieejamas smēķētavas, kas ir praktiski ikvienā ofisā.

Kā ir ar darbu mājās? Ar ko tas ir sliktāks? Ne ar ko. Galu galā komforts mājās ir mūsu pašu rokās – ledusskapis ar iecienīto našķi, tēja un kafija, iespēja strādāt jebkurā mājas daļā!

Manikīra kabinets mājās – no ūķa līdz gaumīgam salonam

Ļoti populārs darbs, ko izvēlējušās daudzas sievietes ir manikīres darbs. Meitenes strādā ar nagiem, pieaudzē skropstas un veic citus skaistumkopšanas pasākumus tieši savās mājās. Kāpēc tāda izvēle – jo īrēt vietu salonā ir gan dārgi, gan neērti. Salons uzstāda savus noteikumus, savu darba laiku un meistarei vēl jāmaksā īres nauda…

Toties strādājot mājās meistare spēj plānot pati, sākt darbu vēlāk vai agrāk, nav jāmaksā par salona telpām. Prieks, ka daudzas šādas meistares pieiet savam darbam ļoti nopietni, izveido atsevišķu darba kabinetu tā, ka klientes jūtas kā īstā salonā!

Šajā sakarā man, kā šādu mājas salonu apmeklētājai, ir gan negatīvie piemēri, gan pozitīvie, ar ko varu padalīties…

Biksīšu ieliknīši klientes acu priekšā

Reiz apmeklējot kādu jaunu meistarīti saskāros ar nedaudz kuriozu un reizē apkaunojušu situāciju. Meitenei nebija izveidots darba kabinets, pat ne atsevišķs stūrītis darbam, galds ar nagu lakām atradās virtuvē, kur cītīgi šeptēja omīte. Man ierodoties pirmais, ko pamanīju, kad man tika piedāvāts apsēsties – biksīšu ieliknīši! Biksīšu ieliknīši, kas nolikti uz krēsla, uz kura man bija jāsēžas, lai tiktu pie skaista manikīra. Meitene ātri nosarkusi tos novāca un atvainojās par nekārtību, es tikai pasmaidīju.

Omīte visu laiku jautāja, vai mazmeitiņa nevēlas paēst, kāpēc nav sakārtota istaba, kad tiks iznesta miskaste… Darba gala rezultāts man patika, nagus meitene uztaisīja skaistus! Tomēr otrreiz es vairs šajā “kabinetā” neatgriezos…

Virtuves galdi kā salona elementi

Pie kādas citas meistares mājās jutos kā kārtīgā salonā. Nezināju, ka virtuves galdi ir tik lieliski izmantojami kā salona galdi! Meitene pati bija strādājusi, lai vienu istabu dzīvoklī iekārtotu klientu un savām vajadzībām. Skaists iekārtojums, mūzika, tēja un kafija…

Related Posts