vecpuišu ballīte

Vecpuišu ballīte – ko, kā, kad?

Tā kā kāzu laiks šobrīd ir savā pilnbriedā, neizpaliek arī vecpuišu un vecmeitu ballītes. Šoreiz parunāsim tikai par puišiem, tātad – vecpuišu ballītēm. Kas ir šis maģiskais pasākums? Kā tādu noorganizēt? Un vai tiešām vecpuišu ballīte ir topošās sievas lielākais bieds?

Kā tas sākās?

Vecpuišu ballītes Latvijā svin salīdzinoši nesen. Bet mēs jau zinām, ka latviešiem patīk aizlienēt svētkus no citām kultūrām. Šī tradīcija uzsākās jau senajā Spartā!

Puiši sanāca kopā, lai kārtīgi paēstu, padzertu un kopā “pasērotu” par sava drauga aiziešanu vīra kārtā. Puiši arī meta naudu un dāvināja dāvanas topošajam vīram. Labākā dāvana vīrietim tai laikā bija samestā nauda, kas paredzēta kopdzīves uzsākšanai ar jauno sievu un ģimenes dibināšanai.

Trakākais vakars pirms kāzām

Parasti vecpuisis pat nenojauš, ko draugi viņam ir šajā vakarā sagatavojuši. Mēdz būt divi scenāriji, kādai jābūt kārtīgai vecpuišu ballītei un viens no tiem ir tieši tāds, kādu rāda filmās un no kura baidās visas sievietes. Tas sevī ietver piedzeršanos, traku ballīti, striptīzu, pornogrāfiju – visu, kas tik ļoti uztrauc sievietes.

Šim ir jābūt trakākajam vakaram pirms kāzām un jātiek turētam lielā noslēpumā kā pirms tā pēc ballītes.

Protams, ir arī otrs scenārijs. Tas ir vairāk paredzēts mierīgajiem, nosvērtajiem un pieaugušajiem vīriešiem – vienkārši ar draugiem pavadīts vakars vai diena, iespējams kāda aktīvā atpūta, veco labo laiku pārrunāšana. Un kāpēc ne, arī šis ir ļoti labs scenārijs!

Plānošanas darbi

Draugiem, kas plāno vecpuiša ballīti, vajadzētu ņemt vērā līgavaiņa vēlmes. Ja puisis ikdienā nav īpašs “tusētājs” un nelieto alkoholu, tad nebūtu vēlams viņam uzrīkot “dzerstiņu” klubā tikai tāpēc, ka pārējie to grib. Galu galā – ballīte ir līgavainim, tie ir viņa svētki.

Puišiem, kas piedalīsies ballītē, noteikti vajadzētu kopīgi izplānot savas finanses, samesties, lai noorganizētu lielisku pasākumu un lai līgavainim pēdējā brīdī nav jāatver savs maciņš.

Idejas

Ideju vecpuišu ballītei ir ļoti daudz. Dažkārt var riskēt un apvienot aktīvo atpūtu ar piedzeršanos vakarā un striptīzu, ja puiši tā vēlas. Galvenais, lai līgavainim ballīte beigu beigās patīk.

Rezervējiet kādu ballītes norises vietu, rezervējiet galdiņu striptīza bārā vai nolīgstiet privāto dejotāju. Bet to visu atstājiet labāk vakaram. Ja ir brīva arī diena, tad ieplānojiet izbraucienu ar kvadracikliem, ūdens motocikliem vai apmeklējiet šautuvi – atkal jau, ņemot vērā līgavaiņa un kopējās intereses un hobijus.

Atcerieties, ka pārspīlēt gan nevajadzētu. Komēdijās allaž rāda trakus pasākumus, kuros līgavainis tiek aizvests uz otru pasaules malu, piedzirdīts un burtiski apkrāmēts ar kailām sievietēm pret paša gribu. Jā, filmās tas ir smieklīgi, tomēr dzīvē šāds pasākums varētu patiešām slikti beigties. Atcerieties, ka līgavainis preces un dara to mīlestības dēļ. Dāvana vīrietim (https://www.lieliskadavana.lv/davanas-virietim) šai gadījumā ir viņa topošā sieva, kas gaida mājās, respektējiet to.

Lai vecpuišu ballīte izdotos, organizējiet to ar prātu, plānojiet laicīgi. Un lai izdodas lielisks, neaizmirstams pasākums, kuru atcerēties visu mūžu. Priekā!

Related Posts