dāvana sievietei

Labākā dāvana sievietei – rūpes un gādība

Ak, sievietes, mūsu trauslās radības. Vai maz pasaulē ir kāds vīrietis, kurš patiešām zina, ko viņas vēlas un pēc kā alkst? Daudzi domā, ka sieviete ir maģiska būtne, kurai izdabāt nav iespējams, viņa ir cimperlīga un pārdroša, nepieejama, bieži vien skarba… Tomēr viss nav tik sarežģīti kā šķiet.

Sievietēm dāvanas nemaz nav tik ļoti vajadzīgas kā rāda romantiskās filmās. Materiālās vērtības kārtīgai sievietei nav svarīgas. Kas tad viņai ir nepieciešams? Ļoti vienkārši – rūpes, maigums un daudz mīlestības. Izklausās salkani? Nebūt ne!

Sieviete ir kā augs. Par to jārūpējas, lai iegūtu skaistus ziedus vai augļus. Savādāk jūsu augs nīkuļos, dzeltēs un baigās iznīks pavisam. Vīrietim ir jābūt kā floristam, kas zina, ko viņa zieds vēlas – ūdeni, vairāk saules vai ko garšīgu… Īstā dāvana sievietei ir uzmanība, to viņai vajag daudz.

Es esmu precējies ar savu mīļoto sievu jau 7 gadus, tāpēc uzskatu, ka esmu labs florists. Es uzskatu, ka mana sieva ir mans lielākais dārgums. Viņa gādā par mūsu diviem dēliem, viņa vienmēr mājas uztur tīras, izmazgā drēbes… Viņa spēja mani pārsteigt vakaros pēc darba, kad esmu pārguris, uzliekot galdā ne tikai gardas vakariņas, bet arī vēsu alu no ledusskapja – viņa ir padomājusi par visu. Viņa klausās, kad stāstu savas garlaicīgās darba lietas, viņa ceļas rītos agrāk, lai pagatavotu man kafiju.

Un jums liekas, ka sieva tikai sēž mājās un nedara neko, kamēr jūs strādājat? Vīrieši, tā nebūt nav!

Šādu pozitīvu attiecību pamatā ir tas, ka mēs mīlam viens otru. Un ne tikai. Viņa rūpējas par mani un pretī saņemt tik pat labu attieksmi no manis! Es neaizmirstu ik pa laikam iegādāties ziedus un pārsteigt viņu, es neaizmirstu pateikt, ka mīlu viņu un vakaros mīļi apskaut. Es neesmu vīrietis – nedziedināms romantiķis. Es tikai gribu pateikt to, ka sievietes ir mūsu vērtība, rūpēsimies par viņām. Tad arī redzēsim viņas skaistas, starojošas un uzticīgas.

Rūpes un gādība, tā ir atslēga visām durvīm. Un no tā būtu jāsastāv attiecībām. Sievietei jārūpējas par savu vīrieti un vīrietim – par savu sievieti. Ja jums attiecības balstās uz mantiskām vērtībām, padomājiet, kāda būs šo attiecību nākotne? Vai jūs spētu būt kopā arī tad, kad uznāktu grūtāki laiki? Ja atbilde ir nē, tad jums blakus nav īstais cilvēks.

Related Posts