sieviete

Sieviete — neizprotama un pārsteidzoša būtne

Droši vien vīrieši piekritīs apgalvojumam, ka viņiem nav lemts nekad līdz galam izprast sievietes un viņu dabu. Un ne jau tāpēc, ka viņi necenstos vai nespētu, bet gan tāpēc, ka sievietes pašas sev ir pārsteigumiem un atklājumiem pilnas, viņas pašas nevar sevi un savu būtību nodefinēt. Un tieši šis fakts ir tik intriģējošs, tas pievelk vīriešus daiļajam dzimumam.

Sieviešu neizprotamā daba var reizēm kaitināt, mulsināt un pat sadusmot, bet vienalga tā vilina kā naktstauriņus uz gaismu.

Grib būt mīlētas tādas, kādas ir

Katrs cilvēks vēlas būt pieņemt un mīlēts tieši tāds, kāds viņš ir, neprasot, lai maina to, to un vēl šo. Tad es tevi mīlēšu. Sievietes šajā ziņā izjūt īpaši lielu spiedienu no pretējā dzimuma un arī pašas no sevis. Viņas cenšas ar visiem līdzekļiem mainīt un uzlabot savu ārieni, bieži vien tas prasa iet caur uguni un ūdeni. Bet galu galā tas var nedot vēlamo rezultātu, jo tikai ārējā veidola pārmaiņas negarantē to, ka vienmēr visiem patiksi, ka vīrs mīlēs mūžam un neaizies pie citas.

Katra seviete vēlas tādas attecības, kurās viņu mīl un apbrīno tādu, kādas viņa ir — ar katru dabas doto defektiņu, mazo tauku krociņu, rakstura dīvainību un kādu muļķīgu paradumu. Tas tikai nozīmē, ka esam cilvēcīgi, īsti, atšķirīgi. Ja vīrietis savā sievietē saredz pilnību tieši tādā veidola, kāda viņa ir, tad sieviete noteikti to prot novērtēt, jūtas laimīga un mīlēta.

Laulība ir cieņas apliecinājums sievietei

Lai gan tagad uzskati attiecībā uz laulību ir brīvi, katrs var rīkoties pēc saviem ieskatiem, tomēr sievietes vēlas saņemt bildinājumu, vēlas, lai tiek uzvilkti laulību gredzeni, baltā kleita un teiksts “JĀ” liecinieku klātbūtnē. Kāpēc sievietēm tas ir svarīgi? Jo tā viņas iegūst drošības sajūtu, apliecinājumu, ka viņas ir tā vērtas, lai visai pasaulei paziņotu, ka šī ir mana sieva. Arī juridiskie aspekti, ko sevī ietver laulība, nav mazsvarīgi.

Ilgi dzīvojot kopā un nesaņemot bildinājumu, sieviete var justies nenovērtēta, necienīta. Vīrietis varbūt tomēr cer uz kaut ko labāku. Zināms, ka daudziem vīriešiem vispār ir skeptisks noskaņojums attiecībā uz laulībām. Un tam nav sakars ar konkrēto sievieti. Tomēr, ja mīl, tad vajadzētu pārkāpt savai negribēšanai un pozai, ka laulība nav nozīmīga.

Sievietei šis notikums — baltā kleita, ceremonja, kāzu gredzeni, zvērasti — nozīmē ļoti daudz. Un viņa to ir pelnījusi izdzīvot kopā ar cilvēku, kuru mīl.

Sievietēm jābūt saviem noslēpumiem

Tomēr sievietei nav vajadzības pilnībā atklāties vīrietim, jo saka, ka katrā sievietē jābūt kādai daļai noslēpumainības. Jābūt saviem sievišķīgajiem knifiem un metodēm, kā radīt savu unikālo šarmu. Sievietes labsajūta ikdienā ir atkarīga no ļoti daudzām lietām un niansēm, tāpēc arī kaut kas neplānots vai nepatīkams var ātri viņu izsist no sliedēm. Kaut vai fakts, ka nav kaut kas kārtībā ar intīmo veselību. Tad jāapmeklē ginekologs, jāpiedzīvo satraukums, varbūt jāārstējas. Lai gan ginekologs ir katras sievietes uzticamais ārsts, tomēr tā apmekējums vienmēr saistās ar satraukumu.

Sievietes uztraucas par savu izskatu, par to, cik veiksmīgi tiek galā ar visiem pienākumiem, cik labi tiek galā ar sievas, mātes un darbinieces lomu. Sievietes ikdiena ir viens liels notikumu virpulis, kas sastāv no neskaitāmiem sīkumiem, dažādām emocijām un domām. Un to visu saprast vīrietim nav lemts.

Ko darīt? Vienkāršī mīlēt šīs skaistās un tik dažādās būtnes  — sievietes.

Katra ir unikāla, atšķirīga, pārsteidzoša un atklājumu pilna. Katra diena līdzās sievietei nesīs kaut ko jaunu. Jāapbruņojas ar pacietību un jāizbauda ceļojums.

Related Posts