garaža

Laiks veikt garāžas tīrīšanu

Vasara un atvaļinājums ir labs laiks, lai paveiktu kādu darbiņu no saraksta, kurā iekļauts tas, ko jāizdara, bet nekad tam īsti neatliek laika un iedvesmas. Es sev šim atvaļinājumam biju uzlicis mērķi tikt galā ar diviem ķēpīgiem darbiem, kas gaida jau ilgu laiku. Un viens no tiem bija garāžas iztīrīšana un sakārtošana.

Jau gadiem uz garāžu tiek nests un nests. Tur nokļūst viss, kas tajā brīdī it kā nav nepieciešams, kas maisās pa kājām, kam nav sezona, kas varbūt kādreiz noderēs un tā tālāk. Skaidrs, ka liela daļa mantu, kas ir garāža, ne tuvu nav saistītas ar auto. Vispār jau auto lietām paliek arvien mazāk vietas. Arī tas bija pamudinājums, ka tiešām beidzot jātiek skaidrībā ar tiem mantu krāvumiem, kas ir garāžā.

Jo es pat nevarēju vairs atrast vietu, kur nolikt jaunu riepu komplektu.

Tāpēc pagājušajā nedēlā ķēros klāt. Plaši tika atvērti garžās vārti un lēnām nestas pagalmā visas mantas, kas atrodas garāžā. Biju šokā par to, cik daudz mantu patiesībā tur bija! Atradu vairākas lietas, ko ilgi biju meklējis, nenojautu, ka tās iekrāmētas garāžā. Vienu kaudzi sašķiroju vešanai uz šķiroto atkritumu laukumu. Tur lielākoties bija nolietota elektrotehnika un ierīces. Vēl atradu lietas, ko pat varētu pārdot. Un tad bija vienkārši krāmi, kuriem jau sākotnēji bija jānokļūst miskastē. Un pārējo, kas tomēr ir nepieciešams, rūpīgi sakārtoju. Tā man atbrīvojās paliels laukums, es arī zināju, kur kas tagad atrodas, jo izmantoju kastes un konteinerus ar norādēm, kas ļauj ātri atrast vajadzīgo.

Un galu galā šis pasākums mani apgaismoja par vienu nopietnu problēmu — secināju, ka garžās vārti ir diezgan sliktā stāvoklī. Tie bija veci, jo stāvēja vēl no mana tēva laika. Dzīvojam no viņa mantotā mājā. Pie viena tad nolēmu, ka jānomaina garāžas vārti. Piemērotus atradu un pasūtīju pie http://ripo-baltic.com/varti. Tagad atliks tikai sagadīt piegādi un uzstādīt vārtus.

Related Posts