ragavas

Ragavas taisa vasarā jeb ziemas riepas izdevīgāk pirkt tagad

Jau kopš seniem laikiem mūsu senčiem bija zināma patiesība, ka rati jālabo ziemā, bet ragavas jātaisa vasarā, lai nav tā, ka attopas pēdējā brīdī, kad nu gan ķer, grābj, steidz un arī krietni pārmaksā. Tagad gan rati un ragavas kā pārvietošanās līdzeklis ir tikai ekskluzīva izklaide brīvdienās vai kādos īpašos svētkos, kad grib izmēģināt kaut neparastu, toties automašīnas ir mūsu ikdiena. Gandrīz katrā mājsaimniecībā ir vismaz viena automašīna. Un šis sen zināmais teiciens pavisam labi ir ieguvis jaunu nozīmi, jo skaidrs, ka gudri autovadītāji par ziemas riepām domā jau vasarā. Kāpēc? Tam ir vairāki iemesli.

 

  • Mazāki izdevumi

 

taupibaTas taču ir skaidrs katram, ka nesezonas precēm parasti ir izdevīgākas cenas. Liela daļa riepu tirgotāju vasarā īsteno īpašas akcijas, kas ļauj iegādāties ziemas riepu komplektu par daudz zemāku cenu, nekā tas būs rudenī, kad tas būs aktuāls pirkums ikvienam. Samazinātās cenas dod iespēju iegādāties daudz kvalitatīvākas riepas no vadošajiem ražotājiem. Varbūt par pilnu cenu tādas nekad nepirktu, jo vienkārši nevarat atļauties. Bet ja ir laba akcija? Kāpēc gan jau tagad nenopirkt riepas ziema sezonai? Patiesībā jau līdz tai ziemai nemaz nav tik tālu, kā varētu šķist.

 

  • Izpēti un pērc bez steigas

 

Kāda ir rudenī ziemas riepu meklēšana? Tāda drudžaina un pat ar panikas noskaņu, jo visi steidzas, meklē labāko piedāvājumu un cenas. Tāpēc nav garantijas, ka izdosies atrast tieši to, ko esat iedomājušies. Vasarā par to nav jāsatraucas, jo riepu piedāvājumu var izpētīt bez steigas, izskatīt dažādu interneta veikalu piedāvājumu. Varbūt pat nejauši uzrodas kāds tiešām labs piedāvājums, ko nevar palaist garām.

 

  • Sagaidi ziemu bez satraukuma

 

Tas autovadītājs, kuram jau noliktas un savu kārtu gaida jaunas ziemas riepas, vasaru tiešām var pavadīt bez bēdām. Un ar smaidu sejā sagaidīt rudeni, jo atliks tikai īstajā brīdī veikt riepu nomaiņu.
Kādas riepas pirkt ziemai? Izvēlei ir trīs varianti — vissezona riepas, ziemas riepas ar radzēm, ziemas riepas bez radzēm (Skandināvijas vai Eiropas tipa). Mūsu ziemas apstākļiem vispiemērotākās ir Eiropas tipa ziepas riepas bez radzēm vai ziemas riepas ar radzēm. Bet katram autovadītājam riepu izvēlē jāvadās pēc saviem braukšanas paradumiem un apstākļiem, kādos riepas tiks izmantotas.

Related Posts